A+ R A-

Wesele Zuzi i Pawła

Ostatnie wesele w tym sezonie a zarazem 52-gie dla Świadków Jehowy , poprowadziłem dla Zuzi i Pawła. Przesympatycznej Pary Młodej z niesamowitymi pokładami dobrej energii i ciepła. Wesele , które jak zdecydowanie wszystkie inne zagrane w tej grupie, przejdzie do historii jako te NIEZAPOMNIANE !
Cudowna atmosfera, ekspresja i mega zabawa.  Super goście i niespożyte siły do tańca i zabawy. 14-godzin na pełnych obrotach w pierwszym dniu i kolejne godziny w drugim , bez niepotrzebnych przerw – zadziwiało i wprawiało w zachwyt , obsługę i ekipę filmową, która ( jak sami mówili ) nie byli jeszcze  NIGDY na taaaakim weselu ! Ja również miałem ogromne szczęście, zakończyć z przytupem ten sezon licząc , że wszystkie przyszłe wesela będą choć w części tak dobre i udane jak to u Zuzi i Pawła !!!
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim gościom za to szczególne i niezapomniane wesele , zapraszam Was do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej imprezy.
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Kasi i Mirka

Przedostatnie wesele w tym sezonie , poprowadziłem dla Kasi i Mirka. Dla niesamowicie zakręconej Pary Młodej, która w ciągu 2-miesięcy zorganizowała swoje wesele, ogarniając w tym czasie oprawę muzyczną, fotografa , salę i wszystkie inne rzeczy związane z tym szczególnym dniem w życiu! Konkursy, zabawy, tańca a nawet biesiadowanie z akordeonem, to tylko wycinek tego niezapomnianego wesela.
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim gościom za to szczególne wesele , zapraszam Was do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej imprezy .
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Zjazd rodzinny

Po raz pierwszy w swojej ponad 30-letniej karierze , miałem okazję poprowadzić mega spotkanie rodowe połączone z zabawą taneczną. Niespełna 80-osób z wielu pokoleń i różnych stron Polski, Rodu Rzeszutek, zjechało na pierwsze spotkanie rodu. Były wystąpienia, toasty, rys historyczny z pokazami multimedialnymi oraz śpiewy i zabawa do białego rana. Rodziny poznawały się na nowo, dzieliły wspomnieniami i ciekawostkami rodzinnymi. Jedną z niesamowitych historii jest osoba jednego z członków rodu , który stał się protoplastą Janka z serialu „Czterej pancerni i pies” !!!
Bardzo dziękuję wszystkim gościom , za tą niezapomnianą imprezę, żegnam się z Wami wszystkimi, pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję , że uda nam się jeszcze kiedyś spotkać na kolejnych imprezach tanecznych. Zapraszam wszystkie uczestników do polubienia i podzielenia się wrażeniami z tej imprezy na tej to stronie.
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Darii i Bartka

Kolejne , piękne-jesienne wesele poprowadziłem dla Dagmary i Bartka. Mimo iż nie było to duże wesele ilościowo , to ogromne temperamentem, radością i dobrymi fluidami ! Wybierani goście od pierwszych taktów aż po samo zakończenie wesela z przyjemnością schodzili na parkiet i wraz z Państwem Młodym, pozwalali się ponieść muzyce. Czas z taką ekipą płyną jak oszalały i ani się obejrzeliśmy, przyszła chwila rozstania.
Licząc , że przyjdzie mi się jeszcze kiedyś z nimi spotkać na kolejnych imprezach, żegnam się ciepło i zapraszam wszystkich do polubienia mojej strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej mega imprezy .
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Oli i Michała

Pierwsze jesienne wesele, poprowadziłem dla Oli i Michała, przesympatycznej Pary Młodej. Dwa dni w ich towarzystwie było wielką przyjemnością. Oni i ich goście robili wszystko aby w maksymalny sposób przetestować wytrzymałość parkietu na sali. Były jak zwykle zabawy, konkursy , śpiewy przy stołach i przy pulpicie ( nawet Pan Młody dał się namówić na występ wokalny !) Czas szybko uciekał , goniąc minutę za minutą. Żal było się rozstawać ale zapewnienia, że jeszcze kiedyś spotkamy się na kolejnych imprezach, łagodził smutek.
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim gościom za super wesele , zapraszam Was do polubienia mojej strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej mega imprezy .
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Dagmary i Bartka

Kolejne udane wesele, poprowadziłem dla niezmordowanych, szalejących przez całe dwa dni na parkiecie, Państwa Młodych :Dagmary i Bartka ! Tak jak nowożeńcy, tak też ich goście , prześcigali się w szaleństwach parkietowych łącznie z fikołkami i saltami ! Były śpiewy indywidualne i chóralne. Konkursy i zabawy a przede wszystkim super, radosna atmosfera!
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim gościom za super wesele , zapraszam Was do polubienia mojej strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej imprezy 
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Joasi i Sebastiana

Pierwsze wesele powakacyjne poprowadziłem dla Joasi i Sebastiana.
W przepięknej scenerii ze słońcem w pełnej krasie, swoje TAK, powiedzieli w plenerze a następnie zeszli na salę balową. Tam ,wśród niesamowitych gości, balowali aż do wczesnych godzin rannych. Samo słowo balowali , nawet w najmniejszym stopniu nie oddaje tego, co działo się na parkiecie. Tańce, śpiewy , korowody , zorby i kankany ….to tylko mały wycinek z tego niesamowicie ekspresyjnego wesela ! Parkiet trzeszczał od hołupców a szyby drżały od śpiewów . Bawili się wszyscy , łącząc pokolenia i porywając jedni drugich w zabawach parkietowych.
Bardzo dziękując Państwu Młodym i
wszystkim gościom za super wesele , zapraszam Was do polubienia mojej strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej imprezy .
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Kasi i Łukasza

Ostatnie wesele „wakacyjne”, poprowadziłem dla niesamowicie pozytywnie zakręconej Pary Młodych – Kasi i Łukasza ! Poznałem ich na jednym z wesel i już tam, dali się poznać, jako radośnie „skrzywieni” szczęśliwi młodzi ludzie. Radość bijąca z ich związku zarażała nie tylko mnie ale całą niesamowitą ekipę weselną. Dwa dni spędzone w ich obecności, skutkowały obdartymi stopami, bólem wszystkich mięśni nóg i przepoconymi, zmienianymi na bieżąco męskimi koszulami!
Różnice wiekowe zacierały się na parkiecie, między innymi dzięki cioci Jadzi i dziadkowi Staszkowi, którzy „zapomnieli” chyba o swoich PESELACH i szaleli , porywając za sobą pozostałych gości.
Super zabawa, tańce i śpiewy – niosące się po całym lokalu , to tylko fragmencik z tego czego byłem szczęśliwym świadkiem !
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim gościom za niesamowite wesele , zapraszam Was do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej imprezy .
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Ani i Radka

Wesele Ani i Radka , to 51 wesele w mojej karierze, zagrane dla Świadków Jehowy. Tak jak wszystkie poprzednie tak i to, było nie zapomniane. Mega ekspresyjne, radosne, pełne humoru , super zabawy, śpiewów i atmosfery iście rodzinnej. Mimo, iż nieco krótsze , to wielkością emocji dorównywało a nawet przewyższało zdecydowanie dłuższym imprezom. Super goście sprawili, że czas biegł niemalże z prędkością światła a wszystkie zaplanowane ze starannością , kluczowe elementy wesela przebiegały sprawnie i bez problemów.
Było to dla mnie, kolejne mega pozytywne doświadczenie o którym , jeszcze długo będę pamiętać!
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim gościom za super wesele , zapraszam Was do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej imprezy
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Oli i Marcina

Kolejne , letnie wesele miałem przyjemność poprowadzić dla Oli i Marcina. Mimo, iż nie było to wesele z tych ogromnych, to goście z Państwem Młodym poradzili sobie śpiewająco. Dwanaście godzin zabawy i tańców , układów choreograficznych i niespodzianek sprawiło , że czas płyną jak potok w strumyku górskim, nim się obejrzeliśmy minęła 4-rano i czas było się pożegnać.
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim gościom za świetne wesele , zapraszam Was do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej imprezy .
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Natalii i Michała

Wesele Natalii i Michał Dwu dniowe wesele w środku tygodnia ….?! To tylko Natalia i Michał , niesamowicie pozytywnie zakręceni Państwo Młodzi , dla których miałem przyjemność poprowadzić wesele wyjazdowe. Z racji terminu na imprezę przyjechali tylko najlepsi co widać i słychać było na parkiecie.
Parkiecie, który czasami trzeszczał w szwach poddając się hulankom i swawolom gości weselnych. Zabawy, konkursy i mega zabawa przez dwa bite dni !
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim gościom za super wesele , zapraszam Was do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej imprezy.
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Informacje kontaktowe

show13Telefon: 74 84 406 84
Telefon 604 315 444
Adres Boguszów-Gorce Wałbrzych

E-mail

show8Napisz do mnie