A+ R A-

Wesele Joasi i Daniela

Tym razem dwudniowe, wyjazdowe wesele zagrałem dla Asi i Daniela. Poznałem ich na innych weselach i tym bardziej było mi przyjemnie jak powierzyli mi oprawę muzyczną swojego przyjęcia. Duże i wymagające wesele w tak doborowym towarzystwie nie mogło potoczyć się inaczej , jak tylko w błyskawicznym tempie z zabawami, konkursami i pełnym parkietem. Mega świadkowie ( zresztą bliźniaki Państwa Młodych ) dopełnili tylko całości , czuwając nad imprezą i podnosząc poziom tego wesela.
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim wspaniałym gościom, , za to wesele , zapraszam wszystkich do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej niezapomnianej imprezy. Mam nadzieję na kolejne spotkania choć w podobnym gronie !
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Malwiny i Karola

Wesele Malwiny i Karola, to ostatnie wesele przed moim urlopem. Wesele niezapomniane albowiem zagrane dla prawie samych znajomych. Wesele o którym pamiętać się będzie latami i często wracać się będzie do niego w przyjemnych wspomnieniach. Dwa dni mega imprezy z indywidualnie dobieranymi gośćmi, którzy przyjechali do młodych z silnym postanowieniem przetestowania wytrzymałości parkietu. Dynamika tego wesela sprawiła, że czas biegł ze zdwojoną szybkościom . Konkursy, zabawy śpiewy i dobry humor – to tylko ułamek , tego wszystkiego co działo się na tym weselu.
Bardzo ale to bardzo dziękuję Państwu Młodym i wszystkim gościom za to szczególne i niezapomniane wesele , zapraszam Was do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej imprezy
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Martyny i Marcina

Bardzo gorące wesele , dosłownie i w przenośni, poprowadziłem dla Martynki i Marcina. Młodych ,poznałem na weselu Hani i Przemka ( których również nie zabrakło tutaj ) gdzie Martyna była świadkową. Już tam obiecywaliśmy sobie, że kiedyś się spotkamy w ich szczególnym dniu. Tak też się stało. Pomimo upału, temperatura wesela nie gasła i starczyło energii aż do wczesnych godzin porannych. Świetni, wyluzowani i żywiołowi goście sprawili, że wesele było bardzo ekspresyjne i obfitujące w zaskakujące zwroty akcji.
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim wspaniałym gościom, , za to wesele , zapraszam wszystkich do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej niezapomnianej imprezy. Mam nadzieję na rychłe spotkanie choć w podobnym gronie !
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Aleksandry i Macieja

W mega upalny dzień , jeden z najdłuższych w roku , miałem przyjemność poprowadzić niezapomniane wesele dla Oli i Maćka. Super, młodych , wyluzowanych i zakochanych w sobie ludzi. Dwa dni mega imprezy z ściśle dobieranymi gośćmi , których nie trzeba było wcale namawiać na szaleństwa parkietowe. Nawet braki w dopływie prądu nie wyhamowały ekspresji tego wesela i dwa dni przeleciały jak z bata strzelił !
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim wspaniałym gościom, , za to wesele , zapraszam wszystkich do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej niezapomnianej imprezy. Mam nadzieję na rychłe spotkanie choć w podobnym gronie !
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Magdaleny i Sylwestra

Wesele Magdaleny i Sylwestra Nieco przełożone wesele Magdy i Sylwka, poprowadziłem w przepięknej scenerii z widokiem na Śnieżkę i pasmo Karkonoszy. Cudowna pogoda i super goście sprawili, że czas tej imprezy biegł chyba dwa razy szybciej. Nawet nie zauważyliśmy jak pomiędzy tańcami, konkursami, zabawami i śpiewami zaczęło świtać i musieliśmy kończyć to super wesele.
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim wspaniałym gościom, tym z Mazur i tym z okolicy, za to wesele , zapraszam wszystkich do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej niezapomnianej imprezy. Mam nadzieję na rychłe spotkanie choć w podobnym gronie !
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Ani i Grzegorza

Ania i Grzegorz , to kolejna Para Młodych , dla których miałem wielką przyjemność poprowadzić zabawę weselną. Przemili i przesympatyczni młodzi ludzie z równie dobieranymi cudownymi gośćmi z różnych stron Wałbrzycha i Polski. Niewielkie wesele ilościowo ale ogromne duchem i chęcią do zabawy, śpiewów i tańców, konkursów i pląsów. Czas na tym weselu mknął jak oszalały i nawet nie spostrzegliśmy się kiedy zaczęło świtać.
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim wspaniałym gościom za to wesele , zapraszam wszystkich do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej niezapomnianej imprezy. Mam nadzieję na rychłe spotkanie choć w podobnym gronie !
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Eweliny i Artura

W ten gorący czas weselny, miałem przyjemność poprowadzić równie gorące, dwu dniowe przyjęcie weselne dla przesympatycznej Pary Młodej : Eweliny i Artura. Super młodzi, świetni goście i niesamowita atmosfera. Dwa dni pełnego parkietu, roześmianych twarzy, śpiewów przy stołach, zabaw i konkursów. Niezapomniane dwa dni z ludźmi, których nie sposób zapomnieć i z którymi chętnie się jeszcze spotkam na kolejnych imprezach w rodzinie.
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim wspaniałym gościom za to wesele , zapraszam wszystkich do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej niezapomnianej imprezy. Mam nadzieję na rychłe spotkanie choć w podobnym gronie !
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Alicji i Damiana

Często zdarza mi się pisać , że wesele było bardzo udane i cieszę się , że mogłem je poprowadzić … ale tym razem muszę wręcz napisać, że wesele było MEGA UDANE !!! Dawno taaaakiego wesela nie prowadziłem. Dwa dni , niesamowitej zabawy w gronie przesympatycznych, samych dobieranych gości. Z pełnym parkietem o każdej porze , z przedłużanymi poprawinami o 3 !!! godziny , z zabawami, śpiewami przy stołach i na parkiecie. Wesele w iście rodzinnym klimacie , pełne śmiechu , szczęścia i radości. Z pociągami, korowodami, grek zorbą i kankanem…z popisami indywidualnymi i dzikimi tańcami zbiorowymi. Ze wszystkim o czym my DJ-je na weselach, marzymy !
Bardzo ale to bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim wspaniałym gościom na czele z „sołtysem” i „góralem Kazkiem” za to wesele , zapraszam wszystkich do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej niezapomnianej imprezy. Mam nadzieję na rychłe spotkanie choć w podobnym gronie !
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Agnieszki i Adama

W tym tygodniu, miałem ogromną przyjemność poprowadzić , nieco nie typowo muzyczną, zabawę weselną dla Agnieszki i Adama. W pięknej scenerii Jeziora Bystrzyckiego, goście z różnych stron Polski, Europy i Meksyku bawili się do wczesnych godzin rannych, przy wyszukanej muzyce polskiego i zagranicznego hip-hopu , rhythm and bluesa , rapu i standardów muzycznych. I pomimo różnicy pokoleń, wszyscy znaleźli coś dla siebie dając tego upust na parkiecie. Nie zabrakło oczywiście przepięknego pierwszego tańca z układem nie odbiegającym od znanego programu : Taniec z gwiazdami.
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim wspaniałym gościom za to wymagające wesele, którego na pewno nie zapomnę. Teraz zapraszam wszystkich do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej niepowtarzalnej imprezy.
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Patrycji i Mateusza

W myśl powiedzenia : do trzech razy sztuka , wesele Patrycji i Mateusza udało się zorganizować dopiero za trzecim razem. To pandemia pokrzyżowała nasze plany, odwlekając ten dzień, na całe dwa lata. Ale nie wpłynęło to w żaden sposób na charakter i dynamikę tej imprezy. Od początku aż do końca , goście nie oszczędzali parkietu, tańcząc i bawiąc się z Państwem Młodym. Bawili się w konkursach i zabawach. Śpiewając i wznosząc toasty za zdrowie Młodej Pary.
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim gościom za to wesele , zapraszam Was do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej imprezy
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Wesele Justyny i Pawła

Wesele Justyny i Pawła 54-te wesele dla Świadków Jehowy, poprowadziłem dla Justyny i Pawła. Jak każde wesele w tym gronie nie mogło być sztywne i nudne. Goście , których zaprosili Państwo Młodzi , zapewne wcześniej po dobrym castingu , przechodzili samych siebie ! Od pierwszych do ostatnich chwil ( z godziną dodatkową !) wszyscy bez wyjątku wprost szaleli na parkiecie. Były niespotykane nigdzie indziej układy z „hiszpańską” Zofią na czele. Były występy akordeonowe, śpiewy chóralne i tańce synchroniczne. Było wszystko co powinno zawierać bardzo, ale to bardzo udane wesele !
Bardzo dziękując Państwu Młodym i wszystkim gościom za to szczególne i niezapomniane wesele , zapraszam Was do polubienia tej to strony i podzielenia się na niej wrażeniami z tej imprezy
 
Do zobaczenia - DJMirek
0
0
0
s2sdefault

Informacje kontaktowe

show13Telefon: 74 84 406 84
Telefon 604 315 444
Adres Boguszów-Gorce Wałbrzych

E-mail

show8Napisz do mnie